- připojení -

Proto, abyste se připojili, potřebujete:

Kvalitu signálu Vám náš technik změří zdarma. Objednávka zaměření.
Cena instalační sady, podle individuelních požadavků, začíná na 1,- Kč /při závazku na 2 roky/ a zahrnuje kompletní vybavení,včetně instalace, které se po zaplacení stává majetkem zákazníka.
Každému zákazníkovi se snažíme nabídnout zařízení podle konkrétních požadavků a místních podmínek, cena jednotlivých instalací se proto může lišit. Aktivační poplatek se u námi dodaných zařízení neplatí!

Instalaci WiFi zařízení si můžete provést sami. V tomto případě Vám můžeme veškeré zařízení dodat. Pro aktuální nabídku nás prosím kontaktujte. Technik Vám v tomto případě pouze změří kvalitu signálu, předá přístupové údaje a podepíše smlouvu. Aktivační poplatek, za nastavení Vámi dodaného zařízení je 990,- Kč!

- připojení více domácností -

Pokud se nacházíte v domě (panelový nebo družstevní dům), kde se chce připojit více uživatelů, je možné koupit pouze jednu instalační sadu a jeden typ tarifu, čímž si snížíte náklady na jednotlivého uživatele.

Propojení jednotlivých uživatelů se pak řeší vytvořením lokální počítačové sítě (LAN). Síť Vám rádi navrhneme a postavíme, nebráníme se však, pokud si toto budete řešit sami.

Cena instalace je již od cca 5.000,- Kč a zahrnuje veškerý hardware, který se po zaplacení stává majetkem uživatelů. Cena nezahrnuje síťové rozvody!
Pokud se Vás týká tento případ a máte zájem se připojit, zašlete nám
objednávku a do poznámky prosím krátce popište Vaši situaci. Do dvou pracovních dní Vás budeme kontaktovat s konkrétní nabídkou, vytvoříme návrh sítě, provedeme měření a do týdne od zaslání objednávky můžete být on-line 24 hodin!